Filmowanie z drona – usługi dla deweloperów, biur nieruchomości, hoteli, restauracji i obiektów turystycznych

Filmowanie budynków z drona ma dzisiaj niezwykle wszechstronne zastosowanie. Filmy i zdjęcia realizowane z lotu ptaka doskonale sprawdzają się w wielu branżach, między innymi z zakresu budownictwa, obrotu nieruchomościami, czy też w sektorze turystycznym. Tego typu filmowanie nieruchomości dronem wzbudza zainteresowanie także marketingowców oraz osób odpowiedzialnych za reklamę. Nasza oferta doskonale spełnia wszystkie oczekiwania w tym zakresie.

Zdjęcia nieruchomości wykonane dronem to nasza specjalność

Filmy i zdjęcia realizowane na potrzeby wizualizacji to oferta kierowana przede wszystkim do osób zainteresowanych niebanalnym i precyzyjnym ukazaniem danego obiektu budowlanego. Filmowanie z drona może posłużyć jako oryginalne tło dla realizowanych inwestycji nieruchomości, tj. wieżowców, osiedli, fabryk, a także dróg, mostów, wiaduktów i innych obiektów inżynieryjnych.

Filmowanie nieruchomości z perspektywy lotu ptaka tworzy wiele nowych możliwości

Zdjęcia i filmy, jakie realizujemy przy wykorzystaniu drona, pozwalają na oryginalne i wyjątkowo atrakcyjne ukazanie danej nieruchomości, co ma znaczenie zwłaszcza w kontekście inwestycyjnym. Nasza oferta to nie tylko filmowanie z drona. Dajemy również możliwości do tworzenia dokumentacji inwentaryzacyjnej budynków i terenów, przygotowywania materiałów promujących dany obiekt lub okolicę, a także monitorowania obiektów, do których dostęp naziemny jest niemożliwy lub bardzo utrudniony. Atrakcyjna cena naszych usług sprawia, że filmowanie i fotografowanie nieruchomości z lotu ptaka będzie dla Państwa ofertą wartą uwagi i zainteresowania.

Drone X Vision - Filmowanie i fotografowanie obiektów budowlanych - zdjęcia dla deweloperów i agencji nieruchomości

Filmy i zdjęcia z drona dla deweloperów i biur nieruchomości - filmy w 4K, zdjęcia nawet do 50 Mpx

Naszą ofertę kierujemy zarówno do biur nieruchomości, deweloperów, jak i wszystkich tych, którzy chcieliby przedstawić swoją nieruchomość w niepowtarzalny sposób. Zdjęcia lub filmy z lotu ptaka mogą w znaczący sposób uatrakcyjnić ofertę sprzedaży domu, działki, czy całego osiedla mieszkaniowego. Współpracujemy z agencjami nieruchomości, dla których dobre przedstawienie sprzedawanego produktu odgrywa bardzo dużą rolę. Zdjęcia nieruchomości z powietrza mogą być jednym z tych czynników, które przysłużą się do lepszego odbioru sprzedawanej inwestycji i tym samym szybszej sprzedaży za atrakcyjniejszą cenę. Poniżej znajdziesz zdjęcia wykonane z powietrza kilku przykładowych nieruchomości.

  • Zdjęcia dla deweloperów wykonane z drona, zdjęcia budynków, filmy promocyjne, zdjęcia nieruchomości
  • Zdjęcia dla deweloperów wykonane z drona, zdjęcia budynków, filmy promocyjne, zdjęcia nieruchomości
  • Zdjęcia dla deweloperów wykonane z drona, zdjęcia budynków, filmy promocyjne, zdjęcia nieruchomości

Dokumentacje i inwentaryzacje zdjęciowe i filmowe terenów pod inwestycje

Wykonujemy dokładne zdjęcia inwentaryzacyjne z powietrza oraz z ziemi terenów przeznaczonych pod inwestycje, cykliczne inwentaryzacje obejmujące wszystkie etapy budowy, jak i inwentaryzacje gotowych już obiektów, włączając w to dokumentacje zdjęciowe np. elewacji lub dachów. Klient w ramach usługi otrzymuje mapę fotografowanej powierzchni z naniesionymi miejscami wykonania poszczególnych zdjęć. W zależności od wymagań, możemy przeprowadzić inwentaryzacje filmową lub zdjęciową. Zdjęcia, które wykonujemy dronem lub aparatem lustrzanym mogą osiągnąć rozdzielczość nawet do 50 Mpx.

Drone X Vision - Inwentaryzacja z powietrza, dokumentacja zdjęciowa i filmowa z drona

Zdjęcia nieruchomości na potrzeby wizualizacji wykonane z drona

Zdjęcia wykonane z powietrza mogą posłużyć jako tło do przedstawienia wizualizacji obiektów takich jak domy, wieżowce, mosty, fabryki itp. Zdjęcia o wysokiej rozdzielczości (nawet do 50 Mpx) wykonane z lustrzanek cyfrowych mogą być tym czynnikiem, który pozwoli na wierniejsze przedstawienie przyszłych obiektów, także z perspektywy lotu ptaka.

Filmy i zdjęcia z drona dokumentujące powstawanie nowych inwestycji

Filmy i zdjęcia wykonane z lotu ptaka są także doskonałym sposobem na udokumentowanie powstawania inwestycji, zarówno podczas samej budowy, jak i po jej zakończeniu. Zdjęcia lub filmy kręcone z tego samego miejsca podczas okresu budowy mogą być potem zmontowane i przedstawione jako spójna całość. Dla klientów zamierzających zakupić dom czy mieszkanie, bardzo ważną rolę odgrywa najbliższa okolica. Na zdjęciach lub filmach z powietrza można przedstawić szerszy obraz otoczenia inwestycji, zawierający takie elementy jak najbliższe tereny zielone, bliskość przystanków komunikacji lokalnej czy instytucji publicznych.

Zdjęcia z powietrza budynków dla deweloperów, zdjęcia nieruchomości, zdjęcia osiedli mieszkaniowych i inwestycji

Film przedstawiający postęp prac na osiedlu ZORA Willanów

Filmowanie procesu powstawania nieruchomości jest niezwykle przydatne dla firm deweloperskich, zwłaszcza na potrzeby tworzenia wizualizacji. Powstałe w ten sposób zdjęcia mogą posłużyć do informowania inwestorów i klientów o postępach w pracy. Cena tego przedsięwzięcia jest niewielka w porównaniu do korzyści, jakie może przynieść.

Monitorowanie obiektów z powietrza

Drony sprawdzą się także podczas monitorowania stanu elektrowni wiatrowych, wysokich kominów fabryk oraz wszystkich tych obiektów, do których dostęp z ziemi jest utrudniony lub wręcz niemożliwy. Inwentaryzacje wykonane z drona to usługa, która się opłaca.

Zdjęcia z drona - monitorowanie instalacji z powietrza, elektrownie wiatrowe, wysokie kominy, słupy energetyczne

Zdjęcia na potrzeby marketingowe. Zdjęcia hoteli, pensjonatów, ośrodków turystycznych, restauracji...

Zarówno filmy, jak i zdjęcia nieruchomości z powietrza mogą posłużyć, jako reklama wszelkiego rodzaju ośrodków skierowanych na turystykę. Nie ma znaczenia, czy będzie to wielki hotel w centrum miasta z tysiącem pokoi, czy też mały pensjonat w malowniczej okolicy. Nasza oferta będzie atrakcyjna zarówno dla dużych klientów, jak i tych mniejszych. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i dostosowujemy technologię (wybór drona) do wymagań klienta oraz założonego budżetu.

Zdjęcia oraz filmy wykonane z powietrza oferujemy naszym klientom w formie surowego materiału, jak i po kompleksowym montażu i obróbce.

Filmy i zdjęcia nieruchomości z powietrza prezentujące nowe inwestycje, domy, osiedla mieszkalne

Filmowanie z lotu ptaka nowej inwestycji na sprzedaż może zwiększyć jej atrakcyjność na rynku i stanowić świetną promocję dla dewelopera lub biura nieruchomości. Świetnym przykładem tego jest film, jaki zrealizowaliśmy dla osiedla Green Park.