Filmy z lotu ptaka w jednym z najważniejszych dni w Państwa życiu

Film z lotu ptaka to z całą pewnością niebanalny sposób, aby zatrzymać wspomnienia dotyczące najważniejszych i najpiękniejszych chwil w życiu. Ślub i wesele do takich chwil właśnie należą. Warto zatem nadać naszym wspomnieniom oryginalną i wyjątkową formę. Filmy zrealizowane z wykorzystaniem drona, pozwalają ująć rzeczywistość w zupełnie inny, niepowtarzalny sposób, bowiem właśnie z lotu ptaka.

Film z lotu ptaka to imponująco wiele możliwości

Realizacja nagrań przy wykorzystaniu drona umożliwia uwiecznienie zarówno momentów związanych z przyjazdem młodej pary do kościoła, składaniem życzeń młodej parze po zakończonej uroczystości ślubnej, jak też z sesją plenerową. Połączenie tradycyjnie nakręconego filmu z ujęciami wykonanymi z powietrza to wyjątkowa, ciekawa i oryginalna pamiątka ślubna oraz niabanalny sposób na przechowywanie ważnych wspomnień.

Drone X Vision - Fotografowanie i filmowanie ślubów i wesel z powietrza

Ślub i wesele są wydarzeniami, podczas których nie wyobrażamy sobie, aby mogło zabraknąć fotografa czy kamerzysty. Uwiecznienie niepowtarzalnych chwil w postaci filmu lub zdjęć jest czymś naturalnym a do takich chwil zawsze warto będzie wracać w przyszłości. Dzięki dronom mamy możliwość przedstawienia części uroczystości ślubu w niepowtarzalny sposób z lotu ptaka.

Przyjazd młodej pary do kościoła, powitanie przez gości oraz życzenia przed kościołem a potem przejazd pod salę weselną. Są to te momenty, które pokazane z lotu ptaka pozwolą na całkowicie nowe spojrzenie na tą uroczystość. Podczas nagrywania filmu lub robienia zdjęć z powietrza możemy wykonać taką usługę indywidualnie i dostarczyć surowy materiał odbiorcy jak i przygotować kilkunastominutowy materiał z montażem i dodaną muzyką.

Film i zdjęcia ze ślubu i wesela plenerowego wykonane z powietrza za pomocą drona

Część par oprócz filmu z uroczystość z całą pewnością może być także zainteresowana ujęciami z lotu ptaka wykonanymi podczas sesji plenerowych.

Jesteśmy także przygotowani i chętni na współpracę z innymi kamerzystami oraz fotografami pracującymi w stacjonarny sposób. Dzięki takiemu połączeniu istnieje możliwość zmontowania filmu zarówno z ujęć z ziemi i z powietrza a całościowy materiał nabierze nowego niepowtarzalnego klimatu.

Jeśli planujecie ślub i mają Państwo już wybranego fotografa lub kamerzystę nic nie stoi na przeszkodzie aby zapytać czy jest możliwość dołączenia scen nakręconych z drona do gotowego filmu nakręconego w sposób tradycyjny z ziemi. W przeszłości współpracowaliśmy już w ten sposób z wieloma fotografami i kamerzystami.

Zapraszamy do współpracy firmy fotograficzne zajmujące się zawodowo fotografowaniem oraz filmowaniem ślubów i wesel. Razem możemy stworzyć jedyny w swoim rodzaju film!

Ślub z powietrza filmowany z drona, niesamowite ujęcia z lotu ptaka