Filmy reklamowe realizowane z wykorzystaniem drona to już standard!

Filmy reklamowe i promocyjne to obecnie dziedzina o niezwykle wysokim stopniu konkurencyjności. Produkcja tego typu filmów niemal z definicji zakłada jak najwyższą skuteczność wynikającą bezpośrednio z oryginalnego pomysłu i niebanalnej realizacji. Filmy promocyjne, a także instruktażowe, wizerunkowe, czy też korporacyjne, poszukują zatem nowych rozwiązań, które umożliwiają dotarcie do jak największej grupy odbiorców oraz wywołanie wrażenia, które na długo pozostanie w świadomości widza. Stąd też dzisiejszy trend, jakim jest realizacja filmów promocyjnych z perspektywy lotu ptaka. Zapoznaj się z nasza ofertą, jeśli chcesz stworzyć swój unikatowy film.

Filmy promocyjne z zupełnie nowej perspektywy – to nasza propozycja dla Ciebie

Filmy reklamowe i korporacyjne wykonywane z drona to absolutnie nowy wymiar filmu. Decydując się na naszą usługę, możesz wybrać zarówno pojedyncze ujęcia, jak i realizację całego procesu, jakim jest produkcja filmu. Działając na terenie całego kraju, posiadając wszelkie niezbędne uprawnienia i licencje, jesteśmy w stanie spełnić wszystkie oczekiwania i wymagania, jakie wiążesz z produkcją filmową realizowaną z powietrza. Jesteśmy w stanie wykonać filmy reklamowe, korporacyjne, ale także przyrodnicze, dokumentalne oraz fabularne. Każdy z tych filmów przeniesie oglądających w zupełnie nową rzeczywistość, ujrzaną z perspektywy podniebnego lotu i dostarczającą wielu niezapomnianych wrażeń. Świetnie do tego typu działań sprawdza się film wizerunkowy, który stworzony za pomocą drona, zaprezentuje wybrany obiekt z zupełnie innej perspektywy.

Zapraszamy do współpracy agencje promocyjne i reklamowe

Filmy, jakie tworzymy realizując nagrania z drona, dają doskonałe możliwości w zakresie montażu z nagraniami wykonywanymi w tradycyjny sposób, tj. z ziemi. Takie zabiegi sprawiają, że finalny efekt w postaci np. filmu korporacyjnego, jest wyjątkowo ciekawy, oryginalny i zaskakuje nowatorską formą. Nasze kompleksowe realizacje to również filmy wizerunkowe i instruktażowe, ukazujące z powietrza i z ziemi wszystko to, co stanowi dla oglądających niezapomniane i wyjątkowe doświadczenie.

Drone X Vision - Filmowanie i fotografowanie z lotu ptaka - filmy reklamowe, promocyjne i korporacyjne

Filmy reklamowe, promocyjne, korporacyjne z drona

Nasza firma specjalizuje się w wykonywaniu pojedynczych ujęć, zdjęć do reklam z drona oraz całych produkcji filmowych z powietrza. Zapraszamy do współpracy zarówno firmy, jak i agencje reklamowe. Ujęcia wykonane z lotu ptaka mogą być wykorzystane w produkcjach reklamowych, promocyjnych, filmach fabularnych oraz dokumentalnych. Realizujemy również filmy wizerunkowe i instruktażowe dla firm i agencji reklamowych. Działamy na terenie całej Polski a nasi operatorzy posiadają wszystkie niezbędne uprawnienia i licencje, by stworzyć dla Ciebie profesjonalny film.

Przykładowy film - Promocja gminy Strachówka na Światowe Dni Młodzieży "Kraków 2016"

Film zrealizowany na zlecenie gminy Strachówka na potrzeby promocji podczas Światowych Dni Młodzieży "Kraków 2016". Ta kompleksowa produkcja pokazuje najważniejsze walory historyczne, przyrodnicze i kulturalne gminy Strachówka. Ujęcia do filmu zostały nakręcone zarówno z powietrza przy pomocy drona, jak i ziemi z użyciem stabilizatora ręcznego. Film przygotowaliśmy w dwóch wersjach językowych: z lektorem polskim oraz z lektorem angielskim.

Film zrealizowany przez Drone X Vision wspólnie z Aura Film - 200 lecie SGGW

Film zrealizowany na 200-lecie SGGW to przykład na świetne wykorzystanie naszych umiejętności operatorskich. Łącząc ujęcia z drona, slajdy i standardowe nagrania, stworzyliśmy wraz z "aura film" film wizerunkowy, promujący Szkołę Główną Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

Film reklamowy z ujęciami z drona oraz z ziemi - Cobrey Yacht

Na przykładzie tego filmu zobaczysz, jak efektywny może być nasz film promocyjny, dzięki połączeniu nagrań z drona z dynamicznym montażem i podkładem dźwiękowym. W podobny sposób realizujemy również film instruktażowy. Jeśli chcesz się wyróżnić – zamów naszą usługę.

Stwórz niepowtarzalny film promocyjny z drona

Korzystając z naszych usług, możesz wzbogacić dorobek swojej firmy i zachęcić klientów do zapoznania się z Twoją ofertą. Jeżeli potrzebujesz wykonać profesjonalny film wizerunkowy, instruktażowy lub promocyjny – skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci wyróżnić się wśród konkurencji dzięki realizacji profesjonalnego filmu z lotu ptaka.